Jdi na obsah Jdi na menu
 

Výklad z cikánských karet

            poradek.jpg           

 

Výklad z cikánských karet 

Vaše problémy, starosti, nejistotu a bolesti – to je důvod proč Vám ukazuji tuto službu, kterou máte možnost využít i na dálku. Nemusíte nikam cestovat mnoho kilometrů, abyste dostaly odpovědi na otázky nebo se poradili jak dál postupovat, rozhodnout se.

Mám tu pro vás celkový výklad z karet s obsazením myšlenek nač jste mysleli od teto chvíle tak 24 hodin zpětně, přítomnost, budoucnost, nač dát pozor.

CENA Psaného celkového výkladu: 500 KČ - Konzultace po telefonu 1000 Kč hodina

 


Ve výkladu je obsažena i finanční a zdravotní situace.

 

Poté odpověď na otázku přesně položenou na 7 karet

1 karta obsahuje základ problému,

2 karta současnou situaci ,

3 karta budoucí situaci to co se právě začíná dít,

4 karta co může hrozit,nebo co se zatím nedaří,

5 karta co je třeba udělat nebo jaký postoj zaujmout,

6 karta co je v pořádku- čeho se není třeba bát

7 karta konečný výsledek k čemu to povede.

CENA psaného výkladu na otázku : 300 KČ ( případně násobek ceny, pokud máte více otázek)

Zde mě můžete kontaktovat děkuji

 

*JAK POSTUPOVAT

Platbu urychlíte přímým vkladem u banky poštovní spořitelna nebo použitím internetového bankovnictví, či platbu kartou. Na číslo učtu 280681567/0300 do zprávy pro příjemce napište svůj email nebo jméno se kterým se mnou komunikujete na fb nebo telefoní číslo (VS  datum narození ve tvaru 030675) a na můj email vestkyne-i@seznam.cz napište vaše jméno datum narození o jaký výklad máte zájem a nač se mám ve výkladu více zaměřit. Také klidně otázky ohledně vztahu, práce, životní situace, financí a zdraví. Pokud otázky nenapíšete věštba bude všeobecná, ale najdete se v ní. Také pokud budete mít zájem odpověď na otázku tak otázku přesně specifikujte. Příklad: Jaký pravděpodobný výsledek bude když učiním toto či ono. 

 

S výkladem se ozvu do 10 dnů od připsání korunek někdy i dříve neboť je toho moc děkuji za trpělivost.

Volaný výklady jsou upřednostňovány provádím je ten den co se korunky připisují či následující na účet pokud nejsou už obsazené termíny jinak nejdéle do 3 dnů a mohu volat i já vám po naší domluvě. Ohledně volaného výkladu je v ceně i najít a odstranit bloky co vás nutí cyklit čili točit se do kola. Jak to změnit a hlavně jak očistit karmu i rodinnou + vás naučím jak radikálně odpustit a tím se vám opravdu začne měnit život ohledně vztahů, práce, financí i zdraví ... doporučuji konzultaci po telefonu.

Těším se na naše spojení.

Poznámka:

Jsem prostředník k předávání informací, rádce v nesnázích a průvodce životní etapou. Jsem pouze konzultantem osobního a duchovního života. Zodpovědnost a rozhodnutí, jak pokračovat na své cestě životem je na každém člověku.

 
 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 4
Celkem: 314650
Měsíc: 9363
Den: 199