Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 

Tu mě můžete kontaktovat také. Napíšete do první kolonky váš e-mail a do další váš dotaz jak máte postupovat děkuji ....tady to je jen na recenze od lidí co mají zkušenosti s mou osobou ohledně výkladu z karet a jak se mají karmicky očistit a radikálně odpustit

 

 

*JAK POSTUPOVAT

Platbu urychlíte přímým vkladem u banky poštovní spořitelna nebo použitím internetového bankovnictví, či platbu kartou. Na číslo učtu 280681567/0300 do zprávy pro příjemce napište svůj email nebo jméno se kterým se mnou komunikujete na fb nebo telefoní číslo (VS  datum narození ve tvaru 030675) a na můj email vestkyne-i@seznam.cz napište vaše jméno datum narození o jaký výklad máte zájem a nač se mám ve výkladu více zaměřit. Také klidně otázky ohledně vztahu, práce, životní situace, financí a zdraví. Pokud otázky nenapíšete věštba bude všeobecná, ale najdete se v ní. Také pokud budete mít zájem odpověď na otázku tak otázku přesně specifikujte. Příklad: Jaký pravděpodobný výsledek bude když učiním toto či ono. 

 

S výkladem se ozvu do 15 dnů od připsání korunek někdy i dříve neboť je toho moc děkuji za trpělivost.

Volaný výklady jsou upřednostňovány provádím je ten den co se korunky připisují či následující na účet pokud nejsou už obsazené termíny jinak nejdéle do 3 dnů a mohu volat i já vám po naší domluvě. Ohledně volaného výkladu je v ceně i najít a odstranit bloky co vás nutí cyklit čili točit se do kola. Jak to změnit a hlavně jak očistit karmu i rodinnou + vás naučím jak radikálně odpustit a tím se vám opravdu začne měnit život ohledně vztahů, práce, financí i zdraví ... doporučuji konzultaci po telefonu.

Těším se na naše spojení.

Pokud  se platí eurem je to 25 euro na psaný výklad a na konzultaci 45 euro.... na otázku 16 euro

číslo účtu pro cizince  CZ23 0600 0000 0002 2183 7146

adresa banky: Ge Money bank a.s.,

Vyskočilova 1422/1a, 14028 Praha 4 Michle

bic AGBACZPP

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Iva - Re: pro mého andílka strazneho

Děkuji Simonko :-)

Vilma Vandrovcová - Pro všechny (především pro dobrou duši)

Už jsem pár kartářek v životě vyhledala, ale ve většině případů jsem byla spíš zklamaná. Paní Ivu jsem našla na FB naprostou náhodou a přečetla si pár komentářů, které mě přiměly to zkusit. V každém případě v otázce mé minulosti výklad seděl jako zadel na rendlík. Ale hlavní důvod, proč jsem paní Ivu požádala o výklad byl ten, že jsem se ocitla na jakési životní křižovatce, učinila rozhodnutí a chtěla se ubezpečit, že moje rozhodnutí není pitomost. Není to o tom, že se musím přesně řídit předpovědí - každý svůj osud řídíme sám. Ale díky pomoci paní Ivy mám možnost najít správný směr a snad si přitom nenabít ústa, jako už v životě mnohokrát. Ivčo, kašlete na negativní lidi, protože ti jen otravují ovzduší!
A pro dobrou duši - dnes je 23.9.2014, 18,10 hodin!!!

Iva - Re: Pro všechny (především pro dobrou duši)

Děkuji vám Vilmi jste moc hodá žena a vážim si vašeho doporučení jako každého kdo mě uzal :-)

petra ayvaz - petra ayvaz

Tak pani muzu doporucit je sikovna

Iva - Re: petra ayvaz

Dekuji Petruško

Monika Limberská - spokojenost s výkladem

Tak teď i já přispěji svoji troškou do mlýna...Na kartářky jsem nikdy moc nevěřila, kdysi jsem byla u jedné osobně, nesplnilo se skoro nic a ještě jsem zaplatila 1000 korun plus mi byla vnucena kniha a sušené byliny taky za 1000..Paní Ivu jsem zkusila náhodou, protože mi skutečně teče do bot a potřebovala jsem poradit..Z výsledku jsem měla husí kůži..Přesně mi řekla na co myslím a že to jsou takové myšlenky, které každý opravdu nemá..Minulost znala líp než moje matka a budoucnost? To uvidím...Každopádně jsme si pak dlouho s paní Ivou dopisovaly, věnovala mi spoustu času, měla jsem taky spoustu otázek..Mohu sem klidně potom napsat, jak se vše splnilo nebo nesplnilo..můžu však říct, že paní Ivě věřím..A kdo ne, nemusí si nechat vykládat..a jestli máte někdo pochybnosti o pravosti této recenze či dokonce mé existenci, napište své telefonní číslo, klidně vám zavolám...Díky Ivo

Iva - Re: spokojenost s výkladem

Děkuji vam Moničko veeelmi děkuji a moc si vážím totoho vašeho doporučení :-) a přeji at už je jen lépe a lépe

Denda - výklad

od Ivanky jsem si nechala udělat výklad a minulost perfektně sedí :) vřele ji doporučuji a určitě si nechám udělat po čase nový výklad :)

Iva - Re: výklad

děkuji Dendo :-)

dobrá duše - pozor na podvody...

proč jsou všechny příspěvky z večera 22.9. a od té doby nikdo nepsal?... :-) ... bacha na čas a datum přidávání :-)

Iva - Re: pozor na podvody...

Protože jsem ty milé dámy o to poprosila tento web jsem rozjela totiž včera a chytrý člověk se podivá na mou profil na fb a od koho ty příspěvy jsou a kdy mi je na fb psali vy zavistivče

Markéta - Re: pozor na podvody...

a v noci většina lidí spinká :-)

Bohuslava - Re: Re: pozor na podvody...

Představte si,že jsem přijela večer z odpolední směny a to vždy nemůžu usnout :-/ nehledejte záhady kde nejsou.Už jste zkusila výklad od paní Ivy?Myslím,že ne,jinak sem nepíšete nesmysly!Přesto přeji příjemný den a vy paní Ivanko takové komentáře vypusťte z hlavy :-)

Daniela - mezi nebem a zemí. . .

Byla jsem dost neduveriva. . . Ale zkusila jsem. Po první větě z výkladu jsem byla už přesvědčena. Do posledního detailu naprosto přesný výklad. Nevím jak se mi paní Iva dostala do hlavy. A tohle si člověk nevymyslí. Takže muzu jen potvrdit předchozí recenze a doporučit. Určite se na Vas ještě obrátím. A moc Vám Děkuji.

Iva - Re: mezi nebem a zemí. . .

Moc děkuji Denuško za vaše doporučení moc si toho vážim :-)

Bohuslava - Zázrak jménem Iva

Paní Ivanka se výkladem totálně trefila,nevím,jak je to možné,ale je to tak! Určitě jejích služeb opět využiji.Přeji Vám Ivanko mnoho energie...jsou nás určitě zástupy,tak ať to zvládnete a vaší krásné Anežce přeji zdravíčko a štěstí :-)

Marcela Fruhvirtova - 12.9.1961

Ivanka je moje zlatičko nedam na ni dopustit ma srdečko na pravem mistě a je skratka nej nej nej sluničko moje

Iva - Re: 12.9.1961

Děkuji Marcelko :-)

Monika Čapková - Veliký dík :)


.

Napsat recenzi na paní Ivu je velice těžké- vše zde již bylo řečeno. Její výklad minulosti je prostě pravdivý a ač to je pro mne nepochopitelné i naprosto přesný. Ráda se sem budu vracet a paní Ivě přeji vše jen to nej. Díky..

Napsat recenzi na paní Ivu je velice těžké- vše zde již bylo řečeno. Její výklad minulosti je prostě pravdivý a ač to je pro mne nepochopitelné i naprosto přesný. Ráda se sem budu vracet a paní Ivě přeji vše jen to nej. Díky.


Napsat recenzi na paní Ivu je velice těžké- vše zde již bylo řečeno. Její výklad minulosti je prostě pravdivý a ač to je pro mne nepochopitelné i naprosto přesný. Ráda se sem budu vracet a paní Ivě přeji vše jen to nej. Díky.


T


T

Iva - Re: Veliký dík :)

Děkuji za recenzi TOOOLIK ZASEBOU :D DÍÍKY 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 4
Celkem: 367016
Měsíc: 8572
Den: 335