Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze, komentáře

 

 

 

Zde můžete sdělit Vaše zkušenosti, komentáře..

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Emilie - Výklad karet

Dobrý den všem ...Chci jen ve stručnosti napsat, že jsem zde na stránkách za sdílení vyhrála výklad karet zdarma .. Paní Iva mě vůbec nezná a její výklad karet jsem si přečetla víckrát ,ale můžu z jistotou říct že se do všeho trefila ..Čekala jsem na jednu větu zda tam zazní ..ale nic takového jsem se nedočkala ..( byla jsem u dvou kartářů jeden mě znal osobně a druh podle doslechu ..Oba dva mi řekli že jsem prokletá jeden až s toho když mě vyděl skoro zvracel koukla jsem jako blázen co to dělá ..řekla mi že to ze mně cejtí prokletí ja se div pak doma nesložila ..Chtěli mi oba dělat očistu jeden i dokonce by mi to dal na splátky za sumu 8000,- druhý mi raději ani cenu neřekl ..Ted vím že se jen chtěli obohatit i na lidském i neštěstí .....Člověku se špatně spí když vám někdo řekne že i prokletí jde na vaše děti ...Proto chci jen poděkovat Paní Ivě za výklad karet ,protože tím se mi ulevilo...Děkuji moc

Dagmar - Velmi výstižné

Moc děkuji, myslím, že jste se dost hodně trefila, četla jsem mezi řádky a doufám,že i správně pochopila. Fakt strašně moc děkuji

Pavla - Výklad karet

Při čtení výkladu jsem měla pocit, že byla paní Iva 24 hodin se mnou a já se jí svěřovala... myšlenky seděly dokonale. A vlastně všechno ostatní. Děkuji

Katka - Výklad karet

Moc děkuji za výklad karet. Když sem si začala číst výklad, spadla mi brada, jak to všechno sedělo do posledního písmenka. Myslím, že mi to všechno do budoucnosti pomůže. Budu se tím muset ještě prokousat , protože je to hodně obsáhlé. Ještě jednou moc moc děkuji a mohu jen doporučit.

Kateřina C. - Výklad karet

Výklad od paní Ivy,mi otevřel a ještě otevře v různých oblastech oči i srdce. Tak dobrý a přesný výklad, jsem ještě nikdy nedostala. Přítomnost velmi odpovídá současnému stavu a na budoucnost se těším. Vřele doporučuji si výklad nechat udělat a neváhat. Paní Ivě moc děkuji a rady určitě bude používat. Katka

Nikola Menčíková - Věštba

Od paní jsem si nechala vylozit karty 27.11.. proto pisu až teď. Nestačím se divit, myšlenky seděly uplně přesně, přítomnost s přechodem do budoucnosti byla zcela pravdivá a teď se mi plní i ta budoucnost. Nevím co k tomu říci, paní mi napsala vše o čem nemohla ani vědět neboť se neznáme, valím jen oči , je to neuvěřitelné tak jako každá věštba od ní. Já jí mohu pouze doporučit!!!! Děkuji paní Ivo!

Lenka - Veštba

Milá Ivo, děkuji vám za výklad vše sedí a naplňuje se to až příliš rychle... prokousavala jsem se odstavci a čtu si to stále dokola...Budu na sobě pracovat abych dokázala odpustit...moc děkuji určitě se zas někdy ozvu.. Všem moc paní Ivo doporučuji Díky Lenka

Miriam - Veštba

Dekuji Vam za skvely vyklad karet ...vsechno co jste napsala vcetne mych myslenek souhlasi .
Dekuji moc Ivi moc mi to pomohlo....
Pani Ivu doporucuji je opravdu skvela ...preji Vam krasne svatky ,lasku,klid a pohodu vam i vasi rodine Miriam

Lucie - poděkování

Milá paní Ivo, děkuji za váš výklad , který nejen že byl velice podrobný,ale i velmi přesný.Myšlenkové pochody během 24 hodin a výklad přítomnosti opravdu sedí.Musela jsem to číst několikrát a prokousat se tím . Hodně věcí jsem uvědomila až po přečtení výkladu.neni to tak dlouho co mě přítel opustil kvůli jiné ženě.Byla jsem zlomená,ale nevím proč nezlobila jsem se na něho a odpustila mu.Za deset dní se vrátil a omluvil se.Bohuzel přišli do vztahu jiné problémy a já zkusím myslet pozitivně a věřit .Jsem přesvědčena , že to pomáhá.Ješte jednou moc děkuji.

Lenka - Celkový výklad - myšlenky během 24 hodin

Četla jsem Vaši věštbu a nevěřila svým očím, sedělo to vše dokonale přesně...běhal mi mráz po zádech a začaly mi téct slzy po tvářích, jak dokonale jste znala mé myšlenkové pochody, starosti, trápení ale i odhodlání do budoucnosti vše dobře vyřešit.
Díky Vám a Vaší věštbě týkající se jak přítomnosti i budoucnosti, mám teď větší odvahu a pozitivního myšlení - ale i pokory. Odpustím člověku, který mi z mého hlediska dost ublížil a zradil mě, zapomenu na to zlé co jsem musela díky tomu prožít- v té době pro mě dost těžké životní situaci.
Jedině tak se budu moct naplno otevřít novým životním výzvám - a hlavně novému vztahu s člověkem, kterého si pro jeho povahu a charakter dokáži vážit.
Moc Vám děkuji paní Ivo - a přeji Vám i všem blízkým pevné zdraví...

Vlasta - Paní Ivě

Děkuju za věštbu. Myšlenky jste vystihla přesně i když je mám tak roztěkané......
Přítomnost taky odpovídá,tak jak jste napsala.
Díky Vám jsem se,ale uklidnila a vím,že všechno zvládnu........
Děkuji za rady , a upozornění na co si dát pozor.......
Vím,že musím krotit svoji povahu,ale pracuju na tom a daří se mi .......
Děkuju moc zase příště :D Vlasta

Ludmila - Celkový výklad karet.

CHtěla bych poděkovat paní Ivě za její výklad hodně věcí sedělo a děkuji za její podporu.

Hana Vagnerova - Celkový vxklad

Dobry den,mam zajem o celkový výklad,co k tomu potřebujete a kam poslat korunky?DekujiHanks

Marta - Poděkování

Ráda bych poděkovala paní Ivě za naprosto přesný výklad karet. Ohromilo mne, co všechno věděla o mých myšlenkách za posledních 24 hodin před výkladem karet. I předpověď věcí budoucích je založená na indiciích současných. Paní stačilo jen datum narození. Dala mi hodně přímých i skrytých rad mezi řádky, poradila mi ohledně zdraví, vztahu i práce. Reagovala obratem, stačilo zaslat mail a peníze na účet. Dala mi krásnou radu i po mé reakci na výklad. Všem doporučuji. Jen je třeba umět text pochopit a dát do souvislostí.

Barča - Věštba

Moc děkuji za výklad karet. Po přečtení Vašich hodnocení jsem očekávala kvalitní výklad ale i tak jsem byla velice překvapená. Nečekala jsem tak obsáhlý výklad, který naprosto odpovídal tomu čím právě procházím. Děkuji :-)

Marie - Věštba


Děkuji moc za výklad. Myslím že jste to trefila naprosto přesně, myšlenky úplně seděly. Zkusím si vzít vše k srdci a vyvarovat se stálých chyb. Věřím že bude zase dobře. Paní Ivu můžu jen a jen doporučit ,ještě jednou moc moc děkuji.

Michaela - Veštba

Pani Ivka , vy ste sa ako vždy presne trafila do mojich myšlienok ..človek z toho žasne :) čo sa týka prítomnosti tak zatiaľ sa to deje podľa vašich slov , žiaľ zatiaľ to negatívne uvidíme neskôr čo sa bude diať a verím že toho pozitívneho bude viacej :)
Ďakujem pekne za výklad a samozrejme Vás všetkým len odporúčam :) krásny prvý advend

Martina S. - Poděkování

Milá Ivo, děkuji moc za váš výklad, nečekala jsem jak může být pravdivý hlavně myšlenky do 24 hodin vše sedí jako by jste byla já a věděla co cítím a prožívám. Nelituji že jsem vás oslovila a budu si ho číst pořád a řídit se mi radami, máte úžasný dar takto pomáhat, všem vás doporučuji jste člověk na správném místě. Všechno nejlepší k dnešnímu svátečku a ať pomáháte stále tak dobre jako i mě,. Zasloužíte si uctu a obdiv za to co dokážete co velké díky!!!

Ivana - Poděkování...

Vše sedí a já děkuji.

Zuzka - Zpětná vazba

Dobrý den Ivi,

chtěla jsem se podělit o moje zkušenosti s Vámi. Výklad jsem si u Vás nechávala dělat zhruba před měsícem a půl. Nepsala jsem hned zpětnou reakci na myšlenky za 24 hod. protože jsem z nich byla spíše zmatená. Něco seděla, nad něčím kroutila hlavou. Nic méně píši až(už) teď jako reakci na výklad budoucnosti, aby i ostatní věděli, že nevyhazují peníze z okna. Psala jste mi o mém zdraví, že budu mít silnější záněty v oblasti pohl. orgánů a dělohy. Zhruba po 14ti dnech mi byla objevena cysta na vaječníku a já si musela píchat Thiamin. Od včerejška se léčim s dalším zánětem v oblasti pohl. orgánů. Nikdy jsem na to netrpěla a teď tohle. Napsala jste mi, že důvěřuju nedůvěryhodné osobě. I v tom jste měla pravdu, tento člověk se odkryl min. týden. Podraz, podvod, zrada nečestné chování o kterém jste psala, tohle všechno již proběhlo od zmiňované osoby. Šťastné setkání proběhlo též. Tak teď ještě ten zbytek. Snad už o něco veselšjí doufám. Určitě se ozvu jak to dopadlo dál.
S pozdravem Zuzka 

Poslední fotografieStatistiky

Online: 6
Celkem: 306942
Měsíc: 8170
Den: 496